סיגרלות ללא טבק נירדוש עם פילטר - חבילה של 10 יח' | ישראביי
כל הקטגוריות /בריאות ויופי /אחר

סיגרלות ללא טבק נירדוש עם פילטר - חבילה של 10 יח'

מידע על מוכר

אפשרויות משלוח

 • דואר ישראל (משלוח חינם)
 • אריזה ושילוח: 3 ימי עסקים

אמצעי תשלום

אחריות ומדיניות החזרה

לא ניתן להחזרה

 • מועד הסיום:
 • 24 ימים 05 שעות    (13 מאי 2019 01:00:49)
 • מצב המוצר
 • חדש
 • כמות
 •      זמין 1
 • מיקום המוצר
 • ראשון לציוןכמות הצפיות 713
 • מוצר מספר
 • 10037414
 • מחיר לקניה מיידית
 •  
 • 25.00 ₪

תיאור מפורט

חבילה של 10 סיגרלות עם פילטר המכילות תערובת מיוחדת של צמחים על פי תורת הרפואה הטבעית ההודית - האיורוודה.

סיגריות ללא טבק/ ניקוטין / חומרים ממכרים / רעלים
לגמילה מעישון או סתם כי בא לעשן בלי להזיק

היתרונות של הסיגריה מצמחי מרפא

הסיגריה הצמחית של נירדוש-NIRDOSH הינה מוצר טבעי ללא שום חומרים ממכרים!

תערובת צמחי המרפא מסייעת לחיזוק מנגנון ההגנה הטבעי של הגוף!

שימוש במוצר גורם לתחושת גוף נעימה ומחדד את כושר הריכוז.

שאיפת תערובת צמחי המרפא מנקה את הגרון והריאות, תורמת לצלילות הקול ומקלה על תהליך הנשימה.

התערובת אינה מכילה ניקוטין, כל סיגריה עשויה בעבודת יד ונעטפת בעלה טבעי. אין נייר שנשרף ונשאף לריאות, כך שכמעט ולא נספגים רעלים בעת העישון!

בדומה לקטורת, תערובת צמחי המרפא הייחודית שלנו מפיצה ריח נעים.

שימוש במוצר נותן תחושת סיפוק מיידית ולאורך זמן, וגורם לירידה בצריכת הסיגריות.

המוצר אינו מכיל שום חומרים ממכרים, הוא ללא טבק וללא ניקוטין או כימיכלים ומאפשר להפחית בכמות העישון ואף להיגמל בהדרגתיות ובצורה בטוחה.

החברה ההולכת ומתפתחת אימצה גישה אולטרא מודרנית המסייעת לגמילה מעישון טבק ופיתחה קונספט חדשני של עישון.

הרעיון עלה לראשונה בשנת 1995. המטרה הבסיסית הייתה להנגיש את הצמחים המסורתיים ולהקל על סבלם של כמה שיותר אנשים בכמה שיותר מקומות בעולם.

הסיגרל של נירדוש-Nirdosh הינו מוצר המבוסס על תערובת צמחי מרפא. התערובת מבוססת על כתבי הCharak Samhita-, כתבים הודיים עתיקים העוסקים בתורת הריפוי הנקראת איורוודה-Ayurveda.

התערובת אינה מכילה טבק וניקוטין ומכילה תערובת ייחודית שלצמחים הנעטפים ידנית עם עלה טבעי וכוללת פילטרים לנוחות פעולת העישון.

שימוש בסיגרית נירדוש-Nirdosh גורם לצלילות מחשבתית, טיפול בכאבי גרון, אינו פוגע בעירנות וגורם להקלה בכאבי ראש הנגרמים מעישון טבק. בנוסף מסיע בתהליך הגמילה מעישון.

באופן רשמי הוכר ע"י ארגון הבריאות העולמי WHO
officially recognized by the World Health Organization WHO
(מתורגם מהמקור של היצרן)

מה זה סיגריית נירדוש - Nirdosh

אנו שמחים להציג בפניכם את נירדוש-Nirdosh. מוצר ייחודי, תוצאה של 25 שנות מחקר ופיתוח. מדובר בסיגריה חדשה ומהפכנית שלא מכילה כלל טבק וניקוטין, אלא תערובת ייחודית של שמונהצמחי מרפא נבחרים, המבוססת על עקרונות תורת האיורוודה-Ayurveda. השימוש בה לא ממכר ונזקיה הבריאותיים פחותים לעומת כל סיגריה אחרת.

המחקר נערך על ידי מומחים מתחום הטבק, שניצלו את הידע והניסיון שלהם למצוא תחליף ראוי לעישון עלי הטבק המזיקים, ופיתחו סיגריה צמחית,ללא טבק וללא ניקוטין, חדשנית המבוססת על שימוש בתערובת של צמחי מרפא,מבטיחה עישון ללא פיתוח תלות בניקוטין, עם מינימום נזקים בריאותיים, כל זאת מבלי לפגוע בחוויית העישון. למעשה, בכל פעם שאנו שואפים בהנאה את תערובת צמחי המרפא של נירדוש-Nirdosh חומרים חיוביים שונים מגיעים לגופנו. השימוש בסיגריה הצמחית מסייע לתהליך חילוף החומרים, מחזק את מנגנוני ההגנה הטבעיים של הגוף ומסייע בוויסות לחץ הדם.

שימוש בתערובת צמחי המרפא שלנו מסייע בריכוז וגורם לתחושת גוף נעימה. חוויית העישון של נירדוש-Nirdosh זהה לזאת המתקבלת בעת עישון סיגריות טבק רגילות. השימוש בסיגריה הצמחית מתאים לרוצים להפסיק לעשן מוצרי טבק מזיקים ולכל הרוצים להירגע מבלי להסתכן בהתמכרות ולמזער את הנזקים הנגרמים עלי ידי עישון טבק.

לאור כל אלה, אין פלא שהפופולאריות של סיגריה מצמחי מרפא עולה והשימוש בה גובר בכל העולם. נירדוש-Nirdosh הינו מוצר טבעי לחלוטין, כל סיגריה מורכבת ידנית בתנאי ייצור קפדניים, התערובת היא פרי של מחקר וידע בני אלפי שנים של עקרונות תורת הריפוי איורווידהAyurveda-.

עקרונות הריפוי של האיורוודה-Ayurveda קיימים כבר למעלה מ- 5,000 שנים והם העדות הקדומה ביותר של כתבים טיפוליים ורפואיים שנשתמרו מאז ומעולם. כתבים אלה מציגים, בנוסף לידע הקשור לטיפול במחלות ומגיפות, גם הבנה עמוקה של תהליכים פסיכולוגים ונפשיים המחלישים את הגוף. עקרונות האיורוודה-Ayurveda מבוססים בעיקר על הקשר הישיר בין בריאות הגוף והנפש ושואפים להשגת הרמוניה מושלמת בין המצב הנפשי למצב הגופני.

התרופות שבשימוש האיורווידהAyurveda- הן למעשה מאגר גדול של יידע וניסיון בריפוי של אלפי שנים. תערובתצמחי המרפא של נירדוש-Nirdosh מבוססת כאמור על ניסיון זה. סיגריית צמחי המרפא נירדוש-Nirdoshמכילה תערובת צמחי מרפא הכוללת, בזיליקום, ליקריץ, קינמון, ציפורן, כורכום, עלה טנדו, עשבי בישופ ושרף צהוב, התערובת עטופה בעלה טבעי ולא בנייר, מה שמבטיח לכם חוויית עישון נעימה ובמינימום נזק בריאותי.

(מתורגם מהמקור של היצרן)

סיגריות נירדוש-Nirdosh מיוצרות בהודו על ידי חברת:Maans Products - India

מוצרים דומים